Balandžio 23 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių virvės traukimo varžybos. Jose dalyvavo trys Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos komandos.
Po atkaklių ir daug jėgų pareikalavusių kovų I vietą iškovojo ketvirtų klasių komanda, II vietą užėmė antrų klasių komanda, o III vieta atiteko trečių klasių komandai. Varžybų metu netrūko emocijų – komandos demonstravo ne tik fizinę ištvermę, bet ir puikų susikaupimą bei komandinį darbą. Kiekviena dvikova buvo įtempta, o nugalėtojus lėmė ryžtas, taktika ir tarpusavio palaikymas.
Pirmąją vietą užėmusi komanda pelnė teisę atstovauti rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks balandžio 30 d. Kuršėnuose.
Linkime jiems sėkmės ir stiprių kovų finale!
145



