Nuo kovo 2 d. iki balandžio 10 d. Biržų krašto muziejuje „Sėla“ arsenalo parodų salėje vyko tarptautinė keramikos paroda-konkursas „Sengirė“.
Konkurse dalyvavo 16 meno ir bendrojo uddymo mokyklų iš Lietuvos ir Latvijos, parodoje eksponuoti 64 mokinių keramikos kūriniai.
Pagrindinis šio konkurso tikslas – ugdyti mokinių ekologinį sąmoningumą, skatinti kūrybinį mąstymą ir vaizduotę, plėtoti tarptautinį bendradarbiavimą, stiprinti Biržų, kaip kūrybiško ir gamtą gerbiančio miesto, įvaizdį. Šiame konkurse sėkmingai pasirodė ir Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro keramikos studijos mokiniai: III vieta Arminas Rapkauskas (I grupė 7-10 metų amžiaus grupėje), III vieta Evelina Šeluchina (III grupė 15-18 metų amžiaus grupėje, Biržų švietimo pagalbos tarnybos nominaciją „Už kūrybinio augimo dermę“ laimėjo Rimgailė Maskoliūnaitė.


