Balandžio 23 dieną vyko Šv. Rašto tekstų dailyraščio konkurso vertinimo komisijos posėdis. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, gilinti Šventojo Rašto pažinimą.
Konkurse dalyvavo moksleiviai iš visų rajono gimnazijų. Moksleiviai buvo vertinami dviejose amžiaus grupėse, pirmoje – 5-8 klasių, antroje – 9-12 klasių mokiniai.
Pirmoje grupėje (5-8 kl.) vietas pasidalino Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokiniai, I vietą komisija skyrė – Evelinai Patiejūnaitei, II vietą pasidalino Luka Neciunskaitė ir Lėja Martinkevičiūtė, III vietą pasidalino Milėja Mikštaitė, Matas Kajėnas ir Lėja Sadaunykaitė, visų mokinių mokytoja Audronė Urbonienė.
Antroje grupėje (9-12 kl.) – I vieta skirta – Evelinai Čeponytei, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Audronė Urbonienė), II vietą pasidalino Jurgita Pauliukėnaitė Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytojas Darius Vitėnas) ir Gabija Lapėnaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Audronė Urbonienė), III vietą pasidalino Gabija Kindurytė, Kornelija Sukovaitė, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Audronė Urbonienė) ir Viltė Žemaitytė, Vidiškių gimnazija (mokytoja Audronė Urbonienė).
Sveikiname nugalėtojas!
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro metodininkė Vita Bagdonienė
