Aukštaitijos asociacija „Rakta“ jau gyvuoja 16 metų. Didelio atsidavimo dėka, kurį parodė asociacijos prezidentas Audrius Šalkauskas ir Ignalinos „Senjorų“ komandos treneris Albertas Cicėnas, senjorų pirmenybės vėl sugrįžo į aikštelę. Balandžio 18 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centre vyko Rytų Aukštaitijos senjorų „39+“ krepšinio pirmenybių finalai.
Dėl III vietos kovojo Švenčionių ir Utenos komandos. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 79:63 iškovojo Utenos ekipa.
Finale dėl I–II vietų susitiko Ignalinos „Senjorai“ ir Vilniaus „Imperialstone.com“. Pirmoje rungtynių pusėje dominavo ignaliniečiai, tačiau antroje iniciatyvą perėmė vilniečiai ir iškovojo pergalę rezultatu 74:67.
Ignalinos komandoje rezultatyviausiai žaidė Marius Valkauskas (20 tšk.) ir Eimantas Narušis (19 tšk.). Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Vytautas Milius (19 tšk.) ir Algirdas Gaidys (17 tšk.). Rungtynės buvo itin dinamiškos ir kupinos gražių epizodų.
Viso renginio metu gera nuotaika rūpinosi didžėjus DJ Lione, sukūręs smagią ir energingą atmosferą.
Tarp rungtynių vyko baudų ir tritaškių metimo konkursai. Baudų konkursą laimėjo Švenčionių komandos žaidėjas Aleksandr Podnebesov, o tritaškių metimo konkurse taip pat triumfavo Švenčionių atstovas Tadas Garla.
Naudingiausiais žaidėjais pripažinti: Vilniaus „Imperialstone.com“ komandoje – Algirdas Gaidys, Ignalinos „Senjorų“ komandoje – Eimantas Narušis.
Metų trenerio titulas atiteko Ignalinos „Senjorų“ treneriui Albertui Cicėnui, o metų vadybos apdovanojimas skirtas Aušrai Čeponienei.
Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Ignalinos rajono meras Laimutis Ragaišis, kuris pasveikino pirmenybių dalyvius ir kartu su organizatoriais apdovanojo komandas, teisėjus bei geriausius žaidėjus asociacijos „Rakta“ įsteigtais prizais.
Dėkojame visiems dalyviams, teisėjams, sekretoriatui ir žiūrovams už palaikymą. Iki susitikimo kitą sezoną!




