Balandžio 14 dieną vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 7-8, 9-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Olimpiados tema – „Kūrybos virusas 2026“. Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus, atskleisti savitą mokinių požiūrį į tradicijų tęstinumą, atspindintį technologijų kaitą.
Mokiniai dalyvavo konstrukcinių medžiagų, tekstilės ir mitybos sekcijose.
7-8 klasių grupėje I vietą laimėjo – Saulė Šimonytė (mitybos sekcija), Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytoja Danguolė Lamanauskienė), II vietą pasidalino – Valerija Irida Aduškina (tekstilės sekcija), Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytoja Inga Pajarskienė) ir Ugnė Grinkevičiūtė (tekstilės sekcija), Vidiškių gimnazija (mokytoja Audronė Krikščionaitienė), III vietą – Vidmantas Basys (konstrukcinių medžiagų sekcija), Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija (mokytojas Vytautas Varneckas).
9-10 klasių grupėje I vietą laimėjo Jurgita Pauliukėnaitė (konstrukcinių medžiagų sekcija), Didžiasalio „Ryto“ gimnazija (mokytojas Darius Vitėnas).
Saulė ir Jurgita mūsų savivaldybei atstovaus technologijų olimpiados šalies etape, kuris vyks gegužės 15 d. Vilniuje.
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centro metodininkė Vita Bagdonienė
