Praėjusi savaitė buvo dar vienas puikus žingsnis pirmyn Utenos apskrities futbolo čempionate!
Gegužės 13 dieną U12 amžiaus grupės jaunieji futbolininkai susitiko su Ukmergės 1 ir Ukmergės 2 komandomis. Komanda demonstravo puikų žaidimą, kovingumą ir susikaupimą – abi rungtynės baigėsi užtikrintomis pergalėmis.
Gegužės 14 dieną į aikštę žengė U10 amžiaus grupė, kuri varžėsi su Molėtų ir Pasvalio komandomis. Mažieji futbolininkai parodė didelį norą kovoti, gražų komandinį žaidimą ir savaitę užbaigė be pralaimėjimų.
Gegužės 15 dieną U14 komanda susitiko su Molėtų komanda. Po atkaklios kovos mūsų jaunieji futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę ir pratęsė sėkmingą savaitės pasirodymą.
Didžiuojamės visais jaunaisiais sportininkais, jų pastangomis, atsidavimu ir noru tobulėti. Sezonas dar nesibaigė – priešakyje laukia ne vienerios varžybos, todėl linkime jauniesiems futbolininkams išlaikyti kovinę dvasią, tikėjimą savimi ir toliau džiuginti gražiomis pergalėmis!
