Utenos apskrities futbolo čempionate Ignalinos jaunieji futbolininkai ir toliau demonstruoja gražų komandinį žaidimą. Gegužės pirmoji savaitė buvo itin intensyvi – įvairių amžiaus grupių komandos sužaidė ne vienerias svarbias rungtynes ir pasiekė džiuginančių rezultatų.
Gegužės 6 dieną Ukmergėje varžėsi Ignalinos U12 amžiaus grupės komanda. Jaunieji futbolininkai susitiko su Širvintų ir Ukmergės komandomis. Ignaliniečiai aikštėje atrodė užtikrintai ir demonstravo puikų susižaidimą. Abi rungtynės baigėsi Ignalinos komandos pergalėmis, todėl jaunieji sportininkai namo grįžo pakilios nuotaikos ir dar labiau sustiprėjusiu pasitikėjimu savo jėgomis.
Gegužės 7 dieną U14 amžiaus grupės komanda Ukmergėje žaidė atidėtas čempionato rungtynes. Ignaliniečiai susitiko su Pasvalio ir Ukmergės komandomis. Rungtynėse prieš Pasvalio komanda mūsų komanda iškovojo gražią pergalę, pademonstravusi kovingą charakterį ir atkaklumą. Nors rungtynėse su Ukmergės komanda teko pripažinti varžovų pranašumą, žaidėjai kovojo iki paskutinių minučių ir įgijo vertingos patirties tolimesnėms kovoms.
Gegužės 8 dieną U14 komanda vėl stojo į kovą – šįkart rungtynės vyko Ignalinoje. Mūsiškiai sužaidė dvejas rungtynes prieš Širvintų 1 ir Širvintų 2 komandas. Vienose rungtynėse po atkaklios kovos buvo pasiektos lygiosios, o kitose teko patirti pralaimėjimą. Nepaisant rezultatų, komanda demonstravo didelį norą kovoti, gerą nusiteikimą ir vis stiprėjantį žaidimą.
Šios savaitės rezultatai tikrai džiugina ir rodo, kad Ignalinos jaunieji futbolininkai tobulėja su kiekvienomis rungtynėmis. Linkime komandoms sėkmės artėjančiose varžybose, dar daugiau pergalių ir gražių emocijų futbolo aikštėje!


