Gegužės 30–31 dienomis Trakuose vyko tradicinis 33-iasis vaikų futbolo turnyras „Trakų taurė“, kuriame savo jėgas išbandė ir mūsų jaunieji futbolininkai. Per dvi turnyro dienas komandos demonstravo kovingumą, ryžtą ir meilę futbolui, o iškovoti rezultatai tapo gražiu atlygiu už įdėtą darbą treniruotėse.
Pirmąją turnyro dieną rungėsi 2014–2015 m. gimę futbolininkai. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 7 komandos, kurios tarpusavyje žaidė vieno rato sistema. Mūsų komanda kiekvienose rungtynėse atkakliai kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir, surinkusi solidų taškų skaičių, galutinėje įskaitoje užėmė 4-ąją vietą. Komandos gretose puikiai pasirodė Danielius Kavaliauskas, kuris buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju. Jo aktyvus žaidimas, pastangos ir atsidavimas aikštėje neliko nepastebėti.
Antrąją turnyro dieną varžėsi 2016–2017–2018 m. gimę futbolininkai. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 8 komandos. Po atkaklių kovų grupės etape mūsų jaunieji futbolininkai savo pogrupyje užėmė 2-ąją vietą ir iškovojo teisę kovoti dėl turnyro bronzos medalių. Mažajame finale mūsų komandos laukė svečiai iš Lenkijos – Lachovo komanda. Rungtynės buvo kupinos emocijų ir gražių futbolo momentų, tačiau mūsų žaidėjai pademonstravo charakterį, puikų komandinį žaidimą ir šventė pergalę rezultatu 4:2. Ši pergalė lėmė, kad mūsų komanda iškovojo 3-iąją vietą turnyre.
Individualūs apdovanojimai taip pat pasiekė mūsų futbolininkus. Majus Češulis buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju, o dar didesnio įvertinimo sulaukė vartininkas Aironas Gasiul, kuriam atiteko geriausio viso turnyro vartininko apdovanojimas.
Džiaugiamės mūsų jaunųjų futbolininkų pasiekimais, parodytu kovingumu ir noru tobulėti. Sveikiname visus žaidėjus, trenerius ir tėvelius, prisidėjusius prie šių puikių rezultatų. Linkime ir toliau augti, tobulėti bei siekti naujų pergalių futbolo aikštėse!



